Jeden z najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy w historii światowego futbolu odchodzi do PSG! Messi już nie jest reprezentantem Barcelony!

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy w historii światowego futbolu odchodzi do PSG! Messi już nie jest reprezentantem Barcelony!

Z pewnością transferowe ruchy zespołów futbolowych podczas pauzy między sezonami robią wrażenie. Jednak ogromną ilość sympatyków futbolu zadziwiło to, co mieliśmy przyjemność śledzić latem. Większość piłkarskich kibiców była przekonana, iż Messi zostanie graczem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej przygody z futbolem. Ekipa z Hiszpanii ma jednak problemy finansowe i argentyński piłkarz nie mógł nic na to poradzić, musiał zmienić zespół. Zespołem, który podjął decyzję, żeby zatrudnić napastnika narodowej drużyny Argentyny okazał się wicemistrz Ligue 1. Ciekawą ofertę umowy, którą były już piłkarz Blaugrany zatwierdził zaoferował Argentyńczykowi francuski klub. Trzeba zdawać sobie sprawę, iż to na pewno chwila przełomowa w dziejach europejskiej nożnej piłki. Od tego momentu fani piłki nożnej zyskają szansę podziwiać występy Messiego na boiskach francuskich. Zapewne wiele osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński zawodnik odnajdzie się w nowym klubie. Lionel Messi tworzyć będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian a także Neymar Jr, co dać może PSG mnóstwo pucharów.