Juventus Turyn zremisował z drużyną z Rzymu

Juventus Turyn zremisował z drużyną z Rzymu

Szczęsny Wojciech musiał dwa razy do wyciągnięcia piłki z bramki. Zespół naszego golkipera bardzo długo goniła wynik. W ekipie Juventusu FC jest jednak Cristiano Ronaldo, który jest w stanie pociągnąć zawodników do gry. Ostatecznie zespół z Turynu dała radę wywalczyć remis. Mecz dwóch silnych zespołów zakończył się rezultatem 2:2. Zespół z Turynu przez pół godziny grał w dziesiątkę. Z boiska wyleciał pomocnik Adrien Rabiot.

Fani mistrza Włoch po starciu z Sampdorią wierzyli w to, że forma ich zespołu uległ poprawie. Piłkarze Juve pokazali się zdecydowanie lepiej niż w poprzednim sezonie ligi włoskiej. Mecz z drużyną z Rzymu był jednak niezwykle wyrównany. Gospodarze nie planowali oddać trzech oczek zespołowi mistrza Włoch. Finalnie starcie zakończyło się wynikiem remisowym. Obie drużyny mogą być ucieszone z tego rezultatu.

Sporo goli w meczu.

Szczęsny zaczął ten mecz w pierwszym składzie. Warto wspomnieć, że Wojciech Szczęsny był kiedyś golkiperem Romy. W niedzielę polski bramkarz zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. W wielu sytuacjach pokazał fantastyczne parady. Cristiano Ronaldo również zaprezentował się bardzo dobrze. Po 30. minutach nasz bramkarz musiał wyciągnąć futbolówkę z bramki. Wtedy arbiter zdecydował się zarządzić karny rzut dla ekipy z Rzymu.

Do wapna odważył się podejść Vertout. Pomocnik klubu z Rzymu wykonał pewny strzał. Nasz golkiper był bardzo blisko obronienia tego strzału. Ostatecznie wpadła do bramki. Juventus bym zmuszony odrabiać starty. Przed końcówką pierwszej części meczu kibice mieli okazję widzieć jeszcze dwa trafienia. Najpierw gola zdobył Ronaldo Cristiano. Portugalski napastnik dostał szansę na trafienie gola z jedenastu metrów. Arbiter tego meczu wskazał na jedenastkę po ręce Pellegriniego.

Ronaldo Cristiano nie pomylił się i skierował piłkę do bramki. Bramkarz Romy był w tym przypadku bez szans na dobrą interwencję. Uderzenie Cristiano Ronaldo był piekielnie mocny. Juventus Turyn bardzo krótko radował się z remisowego wyniku. Chwilę później gracze Romy skonstruowali naprawdę niebezpieczną sytuację. Futbolówkę do bramki bronionej przez Szczęsnego wpakował Veretout Jordan. Nie ma wątpliwości, że był to bardzo pasjonujący mecz. Zawodnicy Juventusu Turyn byli zdeterminowani, aby wywalczyć chociaż punkt.