Powrót następnego sezonu Top Model!

Powrót następnego sezonu Top Model!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również znane i lubiane jury, które gromadzi przed ekranem telewizora dziesiątki tysięcy widzów. Dodatkowo będzie można zobaczyć kilka rozpoznawalnych figur w świecie mody, jak redaktorki pism, rozpoznawalne modelki lub fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których są również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez jurorów tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do stania się modelem, co skutkuje tym, że ten uczestnik bezpośrednio wchodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra okazuje się być użytkowników Internetu, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się można spodziewać w tej edycji?

Każda edycja ma za zadanie dać możliwość rozwoju i pojawienia się w świecie modelingu, więc co edycję na zgłoszenie decyduje się spora ilość chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy wykonują różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Sędziowie oceniają ich zmagania i decydują o tym, który z zawodników musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek jak i sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, który z nich będzie kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. walczy dużo interesujących modelek i modeli, dlatego też bez wątpienia warto jest śledzić emitowane odcinki.