Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce przyciąga ludzi nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również ilością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję koncertów dając tym samym możliwość posłuchania niesamowitych DJ'ów osobom zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z jednym z nadmorskich miast pożegnał jednak z ogromną pompą. Postawione zostały 3 wyjątkowe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na sobotni dzień festiwalu rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte przyjazdu, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.